TESLİMAT ŞARTLARI
Sipariş verdiğiniz ürünler stok durumlarına göre aynı gün veya ertesi gün sevk edilmektedir. Sezon yoğunluğu veya ithalata bağlı stokta olmayan ürünler için teslim süresini müşteri hizmetlerinden öğrenebilirsiniz. Siparişinizin onaylanabilmesi için satın almış olduğunuz ürünlerin bedelinin kredi kartı veya havale ile ödenmesi gerekmektedir.

Aldığım Ürün Ne Zaman Teslim Edilir?
Normal şartlar altında, İstanbul içindeki teslimatlar kargoya verildikten sonra 24 saat içinde; İstanbul dışı teslimatlar ise (kargo firmasının bulunduğunuz il ve ilçeye taahhüt ettiği teslim süresine göre değişmekle birlikte) 1-2 gün içinde yapılır. Ön siparişle yurt dışından gelmesi planlanan ürünlerle ilgili 4-6 haftalık teslim süresi geçerlidir. Eğer ürün tedarik sürecinde herhangi bir sorun yaşanırsa, müşteri hizmetleri temsilcilerimiz e-posta ve Whatsapp iletişim hattından sizi bu durum hakkında bilgilendirir.

Adresime Yakın Kargo Şirketi Yok, Siparişimi Ne Zaman Teslim Alacağım?
Anlaşmalı olduğumuz kargo firması (MNG Kargo) genelde Türkiye’nin her yerine ürün teslimi yapmaktadır. Eğer bulunduğunuz yerde kargo acentesi yoksa, orası “mobil bölge” kapsamında değerlendirilir, haftanın belirli günlerinde veya en yakın şubeye ürün teslimi yapılır. Mobil bölge kapsamında olan yerlerde kargo ücretlerinde fark oluşur.

Siparişimin Kargoya Verildiğini Nasıl Anlarım?
Havuzgross.com’dan aldığınız ürünler kargoya teslim edildiğinde, sistemimizde kayıtlı e-posta adresinize ve cep telefonuna siparişinizle ilgili kargo gönderi bilgileri otomatik olarak gönderilir. Bu bilgilendirme yardımıyla ürün ya da ürünlerinizin kargoya ne zaman teslim edildiğini öğrenebilirsiniz.

Faturam Siparişimle Birlikte Teslim Edilmedi, Ne Yapmalıyım?
Eğer doğrudan tedarikçi firmalardan gönderilen ürünler sipariş ettiyseniz, bu ürünler size sadece sevk irsaliyesiyle ulaşacaktır. Teslimat sonrasında siparişinize ait faturanız tarafımızdan e-fatura veya e-arşiv fatura olarak mail adresinize gönderilir.

Kargo Teslimat Adresinde Beni Bulamazsa Ne Olur?
Birlikte çalıştığımız kargo firmaları eğer teslimat adresinde kimseye ulaşamazsa kapıya bir pusula bırakır. Bu pusula üzerinde size teslimat yapan kargo şubesinin adres ve telefonları bulunur. Kargo şubesi kolinizi 3 gün boyunca bekletir ve size ulaşamadığı takdirde siparişinizi geri gönderir. Adresinizde bulunmadığınız için kargonuzu teslim alamadığınızda, kargo şubenize pusuladaki bilgiler doğrultusunda ulaşabilir ve teslimatla ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Kargo Ücretleri Nasıl Hesaplanıyor?
havuzgross.com’dan aldığınız ürünlerde kargo fiyatı il bazında sabittir. Türkiye’nin bütün illerinde sabit fiyat uygulanmaktadır. Her ürün kg/ds özelliklerine göre fiyatlandırılmaktadır. Ağırlık veya desi hesabında hangisi büyükse ona göre fiyat çıkartılmaktadır. Detaylı bilgi için bizi iletişim numaramızdan arayabilirsiniz.

TESLİMAT SIRASINDA İBRAZ EDİLMESİ GEREKEN BELGELER
Bilgi Teknolojileri ve İletișim Kurulu’nun 27/12/2016 tarih ve 2016/DK-YED/517 sayılı kararı ile onaylanan Posta Gönderilerine İlișkin Güvenlik Tedbirlerine Yönelik Usul ve Esaslara istinaden gönderi kabulünde uygulanacak yeni kural gereği ürünlerinizi kargo görevlisinden ya da mağaza personelinden alırken ehliyet, nüfus cüzdanı veya pasaportunuzu göstermeniz gerekmektedir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR